Apks >> Video Players & Editors >> Falas TV - Shiko TV Shqip

Falas TV - Shiko TV Shqip apk

Falas TV - Shiko TV Shqip apk

Updated On
May 14, 2018
App Version
1.0
 
Updated On
May 14, 2018
App Version
1.0
 

(Similar Apps)
Download Apk

This apk is safe to download from this mirror and free of any virus.

This apk is safe to download

Check Previous Versions

App Info
App Download Version1.0
Last UpdatedMay 14, 2018
Apk Size3.5M
App byMeCreativity
CategoryFree Video Players & Editors App
Content RatingEveryone
Support Android VersionAndroid 15 and above
App Packagefalastv.shikotvshqipfalastv.shik...
Get it onGoogle Play
App Screenshot
falastv.shikotvshqip
About this app

Falas TV - Shiko TV Shqip apk content rating is Everyone and can be downloaded and installed on android devices supporting 15 api and above.

"Falas TV ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet e trojeve shqiptare dhe boterore, ne HD dhe SD, dhe pa negcje apo probleme 24/7.
Gjithashtu ka pak reklama te cilat ju bezdisin gjate shfletimit te aplikacionit.
Nese keni ndonje problem me ndonje kanal, provojeni ate pak minuta me vone, ose provojeni ne menu-te e tjera, e nese nuk punon askund, atehere na kontaktoni ne facebook per ate kanal, dhe ne do e rregullojme patjeter.
Nese ju pelqen klikoni reklamat per te vazhduar me risi te reja.
Shikim te kendshem!!"

Whats New

  • Rregulluar disa probleme ne App.
  • Me pak reklama te bezdisshme
  • Per cdo problem na kontaktoni ne Facebook-un tone.
  • Punon ne te gjitha pajisjet Android.
  • Kanalet punojne me Wuffy Player
  • Suportoni duke na vleresuar me 5* yje.
  • Bug Fixes
Apk Permissions
All Versions

1.0May 14, 2018